MBT’den Otomotiv Sektöründe Bir İLK : 300 Adetlik Dev Çekici Teslimatı İmza Lojistik 230 Adet Actros 1844 LS  ve 70 adet Axor 1840 LS Teslim Aldı
Şirketimiz İmza Lojistik’e gerçekleştirdiği 300 adetlik teslimatıyla tarihinin en büyük filo satışını yapmış oldu. İmza Lojistik, bu büyük yatırım ile hem sektördeki gücünü hem de yurtdışı pazarlardaki iş hacmini arttırmayı hedefliyor.

İstanbul Çırağan Sarayı’nda düzenlenen teslimat töreninde İmza Lojistik’ten firma ortakları Ömer Esen, İrfan Nursel, Zeki Nursel, Muhammet Okyay, Avni Sert katılırken, Pazarlama ve Satış Direktörümüz Süer Sülün, Kamyon Pazarlama ve Satış Müdürümüz Bahadır Özbayır, Kamyon Filo Satış Müdürümüz Alper Kurt, Mercedes-Benz Türk Truckstore Kamyon Satış Müdürü Tolga Bilgisu, Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. Pazarlama ve Satış Direktörü Tayfun Öneş, Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. Kamyon ve Hafif Ticari Araç Satış Müdürü Kıvanç Sanrı, MBT Bayii Hasmer Otomotiv Yatırım ve Pazarlama A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Bağcı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zafer Sağlam, Yönetim Kurulu Üyesi Rayhan Haykır, Bayi Genel Müdürü Orhan Karabudak ve Bayi Kamyon Satış Müdürü Gökhan Gürel yer aldılar.

Satışı gerçekleştirilen 300 aracı temsilen bir Mercedes-Benz Actros 1844 LS’in sergilendiği teslimat töreninde konuşma yapan Pazarlama ve Satış Direktörümüz Süer Sülün, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in de katkısıyla yapılan bu yeni satış anlaşmasının hem İmza Lojistik, hem Mercedes-Benz Türk için önem taşıdığını, bu işbirliğinin Türkiye ekonomisine de önemli bir katkıda bulunduğunu dile getirdi. Sülün, MBT’nin tek seferde gerçekleştirdiği otomotiv tarihinin en yüksek satışı olan bu 300 adetlik dev filo teslimatından ötürü gurur duyduklarını ve İmza Lojistik’in Mercedes-Benz’i tercih etmelerinden dolayı memnuniyetini dile getirerek, yeni araçların İmza Lojistik’e bol kazançlar getirmesini temenni etti.

İmza Lojistik şirket ortaklarından Ömer Esen ise konuşmasında, İmza Lojistik olarak sektördeki faaliyetlerini sürdürürken Mercedes-Benz’in çekicileri sayesinde lojistik alanında daha da güçleneceklerine inandığını, hem Mercedes-Benz kamyonlara hem de şirketimize olan güvenlerinin bu satış anlaşmasında etkili olduğunu söyledi. Esen, aynı zamanda Mercedes-Benz araçların kalitesinin, düşük işletme maaliyetleri ve yakıt sarfiyatının yanısıra yüksek 2. el değerinin de araç tercihlerinde etkili olduğunu belirterek Mercedes-Benz ailesine müşteri odaklı yaklaşımları için teşekkürlerini iletti.

Şirketimiz hem çevre dostu hem de yakıt tüketiminde avantajlı araçları ile en çok tercih edilen marka olmaya devam ediyor.

bülten
  • SON EKLENENLER