Moda dolu günler
Dünyanın birçok farklı ülkesinde gerçekleşen, moda tutkunlarının merakla takip ettiği Fashion Week’e şu günlerde İstanbul ev sahipliği yapıyor. Mercedes-Benz’in isim sponsoru olduğu Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul beş gün boyunca moda tasarımcılarını, modayı her an takip edenleri ve profesyonelleri bir araya getiriyor. İstanbul’da gerçekleşen Moda Haftası, yetenekli Türk tasarımcılarına çalışmalarını uluslararası bir platformda sergileme imkânı tanırken, şehrin kültürel zenginliğini ön plana çıkarıyor.

CLA lansmanı
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un açılışı ile Yeni CLA’nın lansmanı bir arada gerçekleşti. Mercedes-Benz Türk A.Ş. Pazarlama ve Satış Direktörü Süer Sülün’ün sunumuyla gerçekleşen lansmanda moda ve otomobil tutkunları yeni modeli heyecanla karşıladı. Dünyanın önemli moda merkezlerinde gerçekleşen moda etkinliklerine Mercedes-Benz imzası atmanın verdiği mutluluğu anlatan Sülün, İstanbul’da ilk kez gerçekleşen organizasyonun son olmayacağı müjdesini de verdi. Yepyeni bir segmentin öncülüğünü üstlenen CLA’nın ilk bahar sonunda Türkiye’de satışa sunulacağını söyleyen Sülün, modelin özellikle genç otomobil tutkunları tarafından rağbet göreceğinin sinyallerini verdi.

Moda ikonu CLA
Yepyeni bir segmentin öncüsü olan Yeni CLA tasarımı ve karşılaştığınız ilk anda size hissettirdiği duygularla farkını açıkça belli ediyor. CLA’nın, Karlie Kloss ile başrolü paylaştığı 2013 Sonbahar/Kış tanıtım filminde bu duygu başarılı bir şekilde yansıtılmış.

Moda Haftası’nın da parlayan yıldızı şüphesiz Yeni CLA: Davetlileri kapıda bulunan standında karşılayan CLA zarif hatları, genç görünümü ve elmas ızgarası ile adeta bunu anlatıyor. CLA, Mercedes-Benz’in teknolojide olduğu gibi tasarımda da trendleri belirlediğinin açık ifadesi olan CLA haftanın moda ikonu olmaya aday.

Birbirinden renkli defileler
Moda Haftası birbirinden renkli konuklara ev sahipliği yaparken modacıların özel koleksiyonları da görücüye çıkıyor. Moda Haftası’nın ilk gününde Songül Cabacı ve Atıl Kutoğlu gibi profesyonellerin kreasyonları moda tutkunları ile buluşurken modacıların en yeni tasarımları büyük beğeni topluyor.

Podyum ışıklarının altında gerçekleşen defileler kalabalık basın mensupları tarafından an be an görüntülenirken defilelerin ön sıralarında ise televizyon, sanat ve moda dünyasından birçok ünlü isim bulunuyor.
Mercedes-Benz Moda Haftası, 16 Mart tarihine kadar, runway ve studio şovlarıyla, Cengiz Abazoğlu, Hakan Akkaya, Gamze Saraçoğlu gibi isimlerin en yeni kreasyonlarıyla devam edecek.
Moda Haftası programı için tıklayın: istanbul.mbfashionweek.com/schedule


yaşam
  • SON EKLENENLER