Ertelenen Lana Del Rey konseri 20 Eylül’de Küçükçiftlik Park’ta!
Kendine özgü sesi ile Nancy Sinatra olarak anılan, 1986 doğumlu şarkıcı Lana Del Rey, hayranlarıyla Temmuz ayında buluşmayı planlıyordu. Ertelenen ve hayranlarında sabırsızlık yaratan konserin tarihi 20 Eylül olarak belirledi. Mercedes-Benz’in de sponsorları arasında yer aldığı konser heyecanla bekleniyor. Konser öncesinde Mercedes-Benz Facebook, Twitter ve Instagram takipçilerini sürprizler bekliyor. Lana Del Rey konserine bilet kazanmak için Mercedes-Benz’i takip edebilirsiniz.

Karanlık aşk hikayelerinin kadını olarak da bilinen şarkıcı, müzik hayatına ilk olarak 18 yaşında New York’taki klüplerde şarkı söyleyerek başladı. Asıl ismi Elizabeth Woolridge Grant olan Lana, böyle bir hayran kitlesine sahip olmadan önce uzun süre caz barlarda sahne aldı. Lana Del Rey, 50’li ve 60’lı yılların esintilerini barındıran şarkıları ile o döneme olan hayranlığını dile getiriyor.

“Single”ının, Youtube’da 50 milyonun üzerinde izlenme sayısına ulaşmasının ardından, 2012 yılında “Born To Die” isimli albümü piyasaya çıkan Lana Del Rey, yine şarkıları ile internette tıklanma rekorları kırdı. Rey, albümü ile ayrıca Billboard 200 listesine 10. sıradan giriş yaptı.

Sonbaharın da verdiği hüzün temasına uyan konser 20 Eylül akşamı saat 20.00’da başlayacak. Etkinlik tarihi belirlenmeden önce kendinden bahsettirmeye başlayan konserin biletleri hızla tükenecek gibi görünüyor. Sahnesi performansı ile izleyicilere muhteşem bir deneyim yaşatacak Lana Del Rey’i izlemeliyim diyorsanız, yerinizi şimdiden ayırtın deriz.
Tüm melankolik “Summertime Sadness” severler için biletler www.biletix.com adresinde.
Keyifli konserler dileriz…


yaşam
  • SON EKLENENLER