Yeni albümü Artpop’un dünya turnesine Amerika’da start veren Lady Gaga, turne kapsamında İstanbul’a geliyor.
Bugüne kadar gerçekleştirdiği turnelerle, biletleri 4 milyonun üzerinde satılan, sahnelerin popüler ismi Lady Gaga’nın, turne kapsamındaki ilk durağı Türkiye. Gaga’nın, nasıl bir sahne showuna imza atacağı merak konusu.

Çılgın kostümleri ve sıra dışı sahne showları ile her organizasyonda kendisini izlemeye gelenleri hayrete düşürmeyi başaran “Marjinal Layd”, hayranlarına gerçek bir “Monster” deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor. Dördüncü dünya turnesini gerçekleştiren Lady Gaga’nın 4 Mayıs’ta başlayan dünya turnesinin Avrupa ayağındaki ilk durağı İstanbul olacak.
Amerikalı pop yıldızının “ArtRave: The Artpop Ball” adını verdiği dünya turnesi 10 Kasım’da tamamlanıyor. Avrupa ayağında toplam 25 konser bulunuyor. 16 Eylül’de İstanbul’da gerçekleşecek konsere İTÜ Stadyumu ev sahipliği yapacak.
Lady Gaga hayranları, son yılların en çok dinlenen parçaları Alejandro, Bad Romence, Poker Face, Born This Way ve son albümünden G.U.Y gibi şarkıları şimdiden heyecanla bekliyor.

Lady Gaga İstanbul’dan sonra, 19 Eylül’de Atina ile dünya turnesine devam edecek. İlginç sahne şovuna, sıra dışı kıyafetlere ve “Lady Gaga Dünyası”na yakından tanıklık etmek isteyenler, biletlerini www.biletix.com adresinden tükenmeden alabilirler.


yaşam
  • SON EKLENENLER