Geçtiğimiz iki yıl boyunca Mercedes-Benz ana sponsorluğunda Klasik Otomobil Kulübü Derneği işbirliği ile gerçekleştirilen Bahar Rallisi, bu sene de İstanbul’da klasik otomobilleri buluşturmaya devam edecek.

Klasik otomobil sahiplerinin heyecanla beklediği sezonun bu ilk rallisi 22-23 Nisan tarihlerinde İstanbul ve çevresinde belirlenecek özel rotada gerçekleşecek. 22 Nisan günü Hilton Istanbul Bosphorus’dan başlayacak yarış İstanbul Boğazı’nın Avrupa Yakası’nda yapılacak turun ardından Rumeli Feneri’nde öğle yemeği molası ile devam edecek ve Kemer Country Club’da son bulacak. 23 Nisan’da ise Istanbul Park, Mercedes-AMG Lounge’dan başlayacak yarış, Best Western Şile Gardens Hotel’de verilecek öğle yemeği molası ardından Kavacık, Limak Eurasia Hotel’de son bulacak.

Ralli parkurunu en iyi zamanda bitiren otomobillerin farklı klasmanlarda ödüle layık olacağı yarışta klasik Mercedes-Benz araçlar arasında da bir sıralama yapılacak.

Geçtiğimiz yıl gibi bu sene de ilginin yüksek olması beklenen yarışa Mercedes-Benz otomobileriyle katılacak yarışmacılara %20 indirim sağlanacak. Yarışla ilgili tüm detaylar Klasik Otomobil Kulübü sayfasından da takip edilebilir.

http://www.klasikotomobil.org/2017-mercedes-benz-bahar-rallisi/

bülten
  • SON EKLENENLER