SLS AMG ve diğer tüm AMG modelleri konu olunca ilgi şüphesiz büyük oluyor. Ama bir konu daha var ki gerçekten saygıyı ve ilgiyi hakediyor: Tüm eski modeller. Klasikler bugünün otomobillerine ilham kaynağı oldular ve bugünün otomobillerini yarattılar. Kaliforniya’da bulunan Mercedes-Benz Classic Center otomobillerinin yollarda olmasını isteyen klasik tutkunlarına hizmet veriyor.

 

 

 

 

 

 

Merkez klasik otomobillere görsel olarak eski ihtişamlarını kazandırırken orijinal parçaları ile yeniden hayat veriyor. Orjinal modelleri alıyor ve yeniliyorlar. Classic Center aynı zamanda Mercedes-Benz’in unutulmaz otomobillerinin bulundukları yerleri araştırıyor ve satın alıyorlar. Classic Center yetkilisi Michael Kunz özellikle hiç yenilenmemiş modelleri tercih ettiklerini böyle bir otomobil üzerinde çalışmanın çok daha iyi sonuçlar verdiğini söylüyor.

 

 

 

 

 

 

Mercedes-Benz Classic Center tarihe tanıklık etmiş otomobillerin yeniden doğuşunu izleyebileceğiniz nadir yerlerden biri.

Mercedes-Benz Classic web sitesini ziyaret etmek için tıklayın!


modeller

    2 Yorum

  1. MURAT ŞOLT:

    MERCEDES BENZ Ailenin bir ferdidir,YAŞAM TARZIDIR.herkes her arabaya biner;MERCEDES BENZ’E ayrıcalıklı olanlar biner… MURAT ŞOLT

  2. Birol Demirdizen:

    Gerçekten binilmesi gereken en kullanışlı,sağlam ve güvenli araçlar,modeli farketmez ne olursa olsun bana göre tabiki klasik ama mercedes olsun. Klasik araçları yeniden yollarda görmek beni sevindirdi bu araçların (Klasik) olanların 3 ila 5 bin gibi rakamlara satılmaya çalışılması beni üzüyor.

  • SON EKLENENLER