Rüzgâra karşı yarışmanın heyecanı ve adrenalin dolu eğlence, 2-4 Eylül tarihleri arasında “KiteMercedes Weekend”de yaşandı!

Türkiye ve dünyada, kiteboard sporcuları için bir cazibe merkezi haline gelen Akyaka’daki KiteMercedes by Bilge Öztürk kiteboard okulunun ev sahipliğinde düzenlenen hafta sonu programında, KiteMercedes FunCup Slalom Yarışı, tüm hafta sonu boyunca süren Mercedes-Benz SUV Ailesi ile Test Sürüşleri ve  DJ Berna Öztürk ile Weekend Party yer aldı.

KiteMercedes FunCup Slalom heyecanı.kite_mercedes_weekend_slalom_yarisiMercedes-Benz SUV Ailesi Test Sürüşleri, 2-4 Eylül boyunca KiteMercedes Weekend’deydi!Kite_Mercedes_Weekend_SUV_Ailesi_Test_SurusleriKiteMercedes FunCup Slalom katılımcıları, etkinlik sonunda bir arada!kite_mercedes_weekend_DJ Berna Öztürk ile kapanış partisi tüm katılımcılara keyifli anlar yaşattı.

kitmercedes_weekend_mercedes_benz_berna_ozturkKiteMercedes Weekend, adrenalin ve eğlenceyi tüm hafta sonu boyunca kiteboard tutkunları ile buluşturdu! Bu buluşmadan en özel ve nefes kesen anlar ise www.instagram.com/mercedesbenzturkiye Instagram hesabından yayınlanırken, paylaşılan Instagram Hikâyeleri ile de tüm Mercedes-Benz ve kiteboard tutkunları #KitemercedesWeekend’i anlık olarak takip edebildi.kite_mercedes_weekends_suv_ailesi_test_surusleriG-Serisi ve Mercedes-Benz SUV Ailesi için tıklayın.

 


yaşam
  • SON EKLENENLER