1. Bu yarışma, 28 Haziran 2016 ile 10 Ağustos Temmuz 2016 (Saat: 23.59) tarihleri arasında, Mercedes-Benz Türk A.Ş. ve yetkili ajansı Limonsocial tarafından düzenlenmektedir.
 2. Yarışma tarihleri arasında, aşağıdaki özelliklerde, #kitemercedesbybilgeozturk etiketi ile Instagram hesaplarından “Boomerang” paylaşan kullanıcılar, yarışmaya katılmış olacaklardır.
 3. Yarışma gereği, #kitemercedesbybilgeozturk etiketi ile yapılan Instagram Boomerang paylaşımlarında, katılımcılar kiteboard’un olmazsa olmazı rüzgârı anlatmalıdır.
 4. Yapılan Instagram Boomerang paylaşımında, katılımcının kadrajda bulunma zorunluluğu yoktur.
 5. Instagram profilleri gizli (protected) olan katılımcıların paylaşımları görüntülenemeyeceğinden yarışmaya katılım için profil ayarlarını değiştirmeleri gerekmektedir
 6. Paylaşılan Instgaram Boomerang’lar 11 Ağustos 2016 tarihinde KiteMercedes by Bilge Öztürk kiteboard Okulu jürisi tarafından incelenecek ve yarışma koşulları ile kazanan koşullarına uyan 1 kişi ödülün sahibi olacaktır.
 7. Yarışma Ödülü: Akyaka’daki KiteMercedes by Bilge Öztürk kiteboard okulunda, Bilge Öztürk’ten 8 saatlik temel kiteboard eğitimi.
 8. Ödül Ön Koşulları: Kazanan adayının; Genel sağlık problemi ve spor yapmasını engelleyecek bir durumunun olmaması; 18 yaşını doldurmuş ve 30 kg ağırlığın üzerinde olması gerekmektedir.
 9. Yarışma kazananının Akyaka’da bulunan KiteMercedes by Bilge Öztürk okulundaki eğitimine ulaşımı ve konaklaması katılımcının kendisine aittir.
 10. Eğitim için gerekli ekipmanlar KiteMercedes by Bilge Öztürk tarafından temin edilecek olup; katılımcının yalnızca mayosu ve güneş kremi ile gelmesi yeterlidir.
 11. Eğitim Süreci/Ödül Tarihi:
  • Dersler, rüzgârın durumuna göre ortalama 3 günde tamamlanmaktadır.
  • Bayram ve milli tatil dışında kalan dönemlerde, kazanan katılımcımızın uygunluğuna göre ödül tarihi belirlenebilmektedir.
 12. Yarışma sonunda kazanan kişilerle direkt mesaj yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Mercedes-Benz Türk A.Ş. ve yetkili ajansı Limonsocail sorumlu değildir.
 13. Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
 14. Kazananlar, 12 Ağustos 2016 tarihinde instagram.com/mercedesbenzturkiye adresinden duyurulacaktır.
 15. Katılımcı uygulamayı kabul ettiğinde, Mercedes-Benz Türk A.Ş. kullanıcıların ad, soyad ve profil fotoğraflarının uygulama için kullanım hakkına sahip olur.
 16. Yarışma Instagram’ın değil, Mercedes-Benz Türk A.Ş.’nin sorumluluğundadır
 17. 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen yarışmaya katılamayacaklardır, katılmış olsalar dahi hediye kazanmaları halinde bu ikramiyeler kendilerine teslim edilmeyecektir.
 18. Mercedes-Benz Türk A.Ş., yarışma öncesinde/süresince/sonrasında fikri ve teknik destek sağlayan ikincil ve üçüncül derecede yarışma ile bağlantılı şirket çalışanları yarışmaya katılamazlar. Katılmış olsalar dahi hediye kazanmaları halinde bu hediyeler kendilerine teslim edilmeyecektir.
 19. Başvuru sahipleri, yarışmaya katılmakla ve önceden belirlenmiş ve duyurulmuş hediyelere hak kazanmakla, katılım koşulları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
 20. Kullanıcılar, bu yarışmaya katılarak paylaştıkları Instagram Boomerang’ların Mercedes-Benz Türk A.Ş. tarafından herhangi bir mecrada yayınlanmasını/kullanılmasını veya fotoğraflardan içerik oluşturulmasını peşinen kabul etmiş olurlar.
 21. Katılımlar, mahremiyet, reklam hakları veya fikri mülkiyet hakları da dâhil olmak fakat bunlarla kısıtlı olmamak üzere, bir başkasının haklarını ihlal etmemeli, şiddet unsuru içermemeli, telif hakkı ihlali oluşturmamalı veya bu hakları ihlal eden herhangi bir malzeme içermemelidir. Böyle bir durumun ortaya çıkması halinde tüm sorumluluk başvuru sahibine aittir.
 22. Kullanım hakkı bir başkasına ait materyaller başvuruda kullanılamaz. Yarışmaya gönderilen Instagram Boomerand, başvuru sahibi haricinde herhangi bir kişi tarafından yaratılmış bir eser olmamalıdır.
 23. Paylaşımlar, uygunsuz, ahlaki değerlere aykırı, müstehcen, menfur, suç unsuru, hakaret, iftira veya küçük düşürücü unsurlar içeren içeriklerden oluşmamalıdır.
 24. Paylaşımlar herhangi bir gruba veya bir bireye karşı bağnazlık, ırkçılık, nefret veya zarara teşvik eden veya cinsiyet, din, milliyet, cinsel kimlik veya yaş ayrımcılığına yönelten içerik içermemelidir.
 25. Mercedes-Benz Türk A.Ş., 15, 16, 17. maddelerde bahsi geçen şartlara uygun olmayan fotoğrafları silme/kaldırma hakkına sahiptir.
 26. Katılımcı yarışmaya katılmakla Mercedes-Benz Türk A.Ş. tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır.
 27. Her başvuru sahibi yarışma süresince hediye kazanmaya hak kazandığı takdirde bir kez ödül sahibi olabilir. Bir kullanıcı sadece bir kez ödül alabilecektir.
 28. Mercedes-Benz Türk A.Ş. yarışmaya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan dolayı sorumlu değildir.
 29. Mercedes-Benz Türk A.Ş., yanlış iletişim bilgisi ile yarışmaya katılımdan dolayı olabilecek mağduriyetten sorumlu değildir.
 30. Yarışmaya katılanlar, Mercedes-Benz Türk A.Ş.’nin işbu Katılım Koşulları’nda tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler. Katılımcıların Yarışma Kurallarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Mercedes-Benz Türk A.Ş. tarafından yapılacaktır.
 31. Mercedes-Benz Türk A.Ş., yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde yarışmacının bütün yarışma verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.
Genel
 • SON EKLENENLER