Mercedes-Benz Finansal Hizmetler olarak sponsorları arasında bulunduğumuz, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşecek birbirinden muhteşem iki konser ile Kasım ayında müziğe doymaya hazır mısınız?

Bach ve Kennedy’nin Muhteşem Buluşması

Keman virtüözü denince ilk akla gelen isimlerden Nigel Kennedy, “BACH meets KENNEDY” performansıyla karşınızda!

Klasik müziği caz ve rock gibi modern müzik türleriyle yorumlayıp birbirinden farklı stillere imza atan Kennedy, Johann Sebastian Bach’ın müziğini caz ile harmanlayıp, gitar, davul ve kontrabas gibi çeşitli enstrümanları da müziğine katarak dinleyicileri barok dönemden alıp çağdaş müziğe doğru giden bir yolculuğa çıkarmak için hazırlanıyor.

Benzersiz yeteneği ve geniş kitlelerle buluşturduğu hem klasik hem de çağdaş repertuvarı ile müziğe yeni bir bakış açısı getiren Nigel Kennedy, 13 Kasım 2015 tarihinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sevenleriyle buluşacak ve sınır tanımayan tarzıyla onlara eşsiz bir deneyim yaşatacak.

Gözlerinizi kapatıp kendinizi notaların harmonisine kaptıracağınızdan emin olduğumuz bu harika konseri sakın kaçırmayın!

Detaylar için TIKLAYIN!

Unutulmaz Şarkılarıyla Yaşayan Bir Efsane

Sadece tek bir konser mi? Tabii ki hayır! Müzik dolu bu hafta Mercedes-Benz Finansal Hizmetleri’n sponsorluğunda ikinci konseriyle devam edecek. Müzikal kariyerinde 50 yılı geride bırakan ve yayınladığı yüzlerce kayıtla milyonlara ulaşan Enrico Macias, 18 Kasım 2015 tarihinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sevenleriyle buluşuyor!

“Zingarella”, “La Guitare”, “Aie Aie Aie”, “Solenzara” ve “Le Femme De Mon Ami” gibi hafızalara kazınan şarkılarıyla müzik tarihine adını altın harflerle yazdıran Macias, Türkçeye çevrilen 80’e yakın şarkısının büyüleyici melodileriyle ülkemizde de fırtınalar estirdi.

Usta sanatçı Enrico Macias’ın eşsiz sesi ve romantik şarkılarına kendinizi bırakıp unutulmaz bir gece yaşamak için bu etkinliği kaçırmayın!

Detaylar için TIKLAYIN!


yaşam
  • SON EKLENENLER