İstanbul Kadıköy’ün yeni tiyatro, sinema ve müzik etkinlikleri mekânı KadıköySahne kapılarını açtı!

Kadıköy’de yirmi üç yıldır var olan ve çeşitli konserler düzenleyen Livane’nin kurucusu Taner Yavuzaslan’ın Anadolu Yakası ile buluşturduğu yepyeni konser mekânı KadıköySahne, Ocak ayında kapılarını büyük bir konser ile misafirlerine açtı.

Müzik ve eğlencenin iç içe girdiği Kadıköy’ün ünlü konser ve eğlence merkezlerinden KadıköySahne, canlı performansları ağırlayan yapısıyla İstanbul’un vazgeçilmez mekânlarından biri haline dönüştü. 500 kişi kapasiteli, kurduğu kaliteli ses ve ışık sistemi ile canlı müzik performanslarını sanatçı ve dinleyici açısından daha keyifli bir hale getirmeyi amaçlıyor.

Hafta içi ve hafta sonu eğlencenin adresi olan Kadıköy Sahne, konserlerin yanı sıra tiyatro gruplarına, fotoğraf ve resim sergilerine de ev sahipliği yapıyor. Ayrıca web sitesinde bulunan 360° mekân bölümü ile gitmeden KadıköySahne’yi 360 derece gezebilir ve daha yakından görme imkânı bulabilirsiniz.

Birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yapan KadıköySahne etkinlikleri için www.kadikoysahne.com adresini ziyaret edebilir, biletinizi şimdiden ayırtabilirsiniz.

İyi eğlenceler!


yaşam
  • SON EKLENENLER