Bu yıl 7.si düzenlenen “Istanbul Fashion Week”, 10-13 Ekim tarihleri arasında birçok sanat etkinliğine ev sahipliği yapan Antrepo 3’te moda severlerle buluşacak. Türkiye’nin en seçkin tasarımcılarının yer aldığı etkinlik kapsamında, tüm İstanbul 4 gün boyunca moda ile yaşayacak ve sadece moda konuşacak.

34 moda tasarımcısı, 5 marka ve etkinlikler
34 moda tasarımcısı ve 5 markanın, 2013 yılının İlkbahar-Yaz modasına yön verecek tasarım ve koleksiyonlarını tanıtacağı Istanbul Fashion Week, moda tutkunlarına büyük heyecan yaşatacak. Şehrin çeşitli mekânlarında gerçekleştirilecek sürpriz etkinlikler Istanbul Fashion Week’e renk katacak. Tüm tasarımlar, iç mimar Leyla Gök ve ekibinin Antrepo 3’ün dokusunu bozmadan özel olarak hazırladığı salonlarda gerçekleşecek.

Istanbul Fashion Week tasarımcıları
Solo defile yapacak tasarımcılar: Mehtap Elaidi, Gamze Saraçoğlu, Özgür Masur, Simay Bülbül, Özlem Kaya, Tuvana Büyükçınar, Niyazi Erdoğan, Nejla Güvenç, Gül Ağış, Studio Kaprol, Atıl Kutoğlu, Hatice Gökçe, Erol Albayrak, Jale Hürdoğan, Deniz Kaprol, Şafak Tokur, Dilek Hanif, Çiğdem Akın, Günseli Türkay, Zeynep Erdoğan, Aslı Güler, Zeynep Tosun, Elif Cılızoğlu, Nihan Buruk ve Hakan Akkaya.
Karma defile yapacak olan genç tasarımcılar: Nihan Peker, Ayhan Yetgin, Songül Cabacı, Selim Baklacı, Nil Kandemir, Selma State, Emre Erdemoğlu, Tuba Benian ve Ayşe Deniz Yeğin.

Istanbul Fashion Week, her geçen gün moda dünyasına katılan tasarımcıların koleksiyonlarına ışık tutmaya devam edecek. Siz de modanın kalbinin attığı Moda Haftası’nda, defile ve etkinlere katılarak bu heyecana ortak olabilirsiniz.
Defile ve etkinlik takvimine www.ifw.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.


yaşam

    1 Yorum

  • SON EKLENENLER