Mercedes-Benz Finansal Hizmetler Haziran ayında Mercedes-Benz Kasko alınması halinde C-Serisi Sedan ve SLC otomobiller için % 0,99* faizli ve 12, 24, 36 ay vade seçenekli 150.000 TL kredi teklif ediyor.

Ayrıca A-Serisi, B-Serisi ve GLA model otomobil sahibi olmak isteyen müşteriler için Mercedes-Benz Kasko alınması halinde 120.000 TL’ye 36 aya kadar %0,79* faiz oranı sunduğu bu müthiş kampanya kapsamında Mercedes-Benz A-Serisi, B-Serisi ya da GLA sahibi olabilirsiniz.

Mercedes-Benz E-Serisi** araçlarda ise Mercedes-Benz Kasko alınması halinde geçerli olacak finansman kampanyasına göre kişisel ve kurumsal müşteriler, kişiye özel ödeme planı ile 180.000 kredi tutarı, 12, 24, 36 ay vade seçenekleri ve %0,79* faiz oranından faydalanarak Aklın Başyapıtı E-Serisi’ne sahip olabilirler.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in müthiş smart kampanyasıyla Haziran ayında 40.000 TL kredi tutarı için % 0 faiz oranı ve 12 ve 24 ay vade seçeneklerinden faydalanarak kurumsal ve kişisel müşteriler ayda 1.667 TL’den başlayan ödemelerle smart sahibi olabilirler.

Ayrıntılı bilgi için en yakın Mercedes-Benz bayisi ya da www.mbfh.com.tr ziyaret edilebilir.

* Belirtilen finansman koşulları Mercedes-Benz Kasko alınması koşulu ile Haziran ayında geçerlidir. Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş., piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirme hakkını haizdir. Kasko bedeli kredi tutarına dahil değildir. Kredi tahsis ücreti başvuru sırasında talep edilecek olup belirtilen aylık ödemelere dahil edilmemiştir. Kredi Mercedes-Benz Finansman Türk A. Ş. tarafından sağlanmaktadır. Mercedes-Benz Türk A. Ş. kredinin başvuru ve değerlendirme sürecinde söz ve sorumluluk sahibi değildir.

** Kampanya koşulları tüm E 180, E-Serisi Sedan (E 220 ve E 300) modellerinde, belirtilen tutar ve vadeler için geçerlidir.

bülten
  • SON EKLENENLER