Şoförlü limuzin Mercedes-Maybach S-Serisi Pullman lüksün ve seçiciliğin standartlarını bugünün şartlarıyla mükemmel hâle getiriyor.

Daha fazla konfor için daha çok alan
Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi Pullman lüksün zirvesine hitap ediyor. 6.50 metre uzunluğundaki otomobil özel statünün işareti olarak tanımlanıyor. Bu cömert boyutlar konfor için daha çok alan sağlıyor ve özel koltuk yapısıyla bu özellikleri standart olarak sunuyor. Gidiş yönüne konumlandırılmış iki adet geniş executive koltuk ile birinci sınıf bir yolculuk yapma şansı tanıyor. Aynı segmentteki rakiplerine göre konforu ön plana çıkaran Mercedes-Maybach S-Serisi Pullman, yolcuların ayaklarını rahatça uzatarak yolculuk yapmalarını sağlarken otomobil içinde ve dışında aynı konforu yaşamalarına imkân sağlıyor.Daha önceki Pullman serilerinde de olduğu gibi bu Pullman’da, elektrikli olarak kumanda edilen bir ayırıcı bölme ile ön koltuklar ile arka bölümün birbirinden ayrılabilmesini sağlıyor.

02-Mercedes-Benz-Mercedes-Maybach-Pullman-680x379

Geniş oturma alanı
Otomobilin ayak ve koltuk referans noktası değişmeden kalırken executive koltuk sırtlıkları ayrı ayrı ayarlanabiliyor. Mercedes-Maybach S -Serisi Pullman’da deri döşeme standart olarak sunuluyor. Ayrıca yolcuları dışarıdaki sıcaklık, hız ve zaman hakkında bilgilendiren analog üçlü bir gösterge paneli bulunuyor.

03-Mercedes-Benz-Mercedes-Maybach-Pullman-660x602


modeller
  • SON EKLENENLER