Gücün Sesi

modeller 23 Ağu 2016
0 YORUM
0 BEĞENİ

Yeni Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC’in motorundan çıkan ses en çok DJ ve prodüktör Eva Shaw’ı etkiliyor olabilir. Ancak, yenilenen bu dört kapılı coupé’nin herkesin aklını çelecek başka numaraları da var!

Eva Shaw’un kariyeri, New York kulüplerinde dans pistlerini sallamaya başladığından bu yana, Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC Coupé’nin bile kıskanacağı bir hızla yükselişe geçti. Toronto’da büyüyen Kanadalı DJ’i bugünlerde, 10 binlerce insanın önünde sahne aldığı ‘Ultra in Miami’ gibi festivallerde ya da Las Vegas’taki ünlü gece kulübü Hakkasan’da görebilirsiniz.

mercedes_benz_blog_gucun_sesi

Sık seyahat etmek Shaw’un ayrıntılara olan hassasiyetini artırmış. Bu durum, yeni bir görünüme kavuşan CLA 45 4MATIC ile gerçekleştirdiği bir saatlik bir test sürüşünde de kendini gösteriyor. Shaw bu deneyimi; “Çıkardığı ses muazzam; çok hoş bir ses ve nefis bir bas tonu var” sözleriyle anlatıyor. Başka bir deyişle bu otomobil canlılığıyla, sportif performansıyla,  kaslı ve dinamik görünümüyle dikkat çekiyor.  Bu özellikleriyle mükemmel bir geceye eşlik etmek için mükemmel bir refakatçi olacağına şüphe yok.

Detaylı bilgi için tıklayın.


modeller
  • SON EKLENENLER