Yeni GLC Coupé.

Göz alır… Her zeminde.

  • Mercedes-Benz ürün gamı içinde orta boy SUV-Coupé olarak konumlandırılan sportif karakterli GLC Coupé tüm Mercedes-Benz modellerinde olduğu gibi üstün güvenlik, son derece modern sürüş yardımcı sistemleri ve oldukça sportif bir tasarım gibi özelliklerle öne çıkıyor.
  • Standart olarak sunulan sportif süspansiyon sistemi kadar geri bildirimi yüksek, direkt çalışan hassas spor direksiyon sistemi, DYNAMIC SELECT, sürekli dört tekerlekten çekiş sistemi 4MATIC ve 9G-TRONIC isimli dokuz ileri oranlı otomatik şanzıman gibi özellikler konfordan ödün vermeden atak ve sportif bir sürüşü beraberinde getiriyor.

Yeni çelik yaylı DYNAMIC BODY CONTROL ve başarısını kanıtlamış olan çok odacıklı havalı süspansiyon AIR BODY CONTROL olmak üzere iki farklı ayarlı süspansiyon sistemi  sunuluyor. Tüm tasarım detaylarıyla Mercedes-Benz tasarım felsefesine sadık bir görünüm sergilerken modern ve lüks bir yapı ortaya koyan GLC Coupé, Mercedes-Benz ürün gamında orta boy SUV olarak konumlandırılıyor.

mercedes-benz-glc_c253_wallpaper_08_1600x1200_07-2016

Coupé esintisine sahip kalite algısı yüksek iç mekân

Tıpkı dış mekân gibi iç mekânda da coupé esintisine sahip, kalite algısı yüksek bir tasarım karşılıyor sürücü ve beraberindeki yolcuları. Yine dış tasarımda olduğu gibi iç mekânda da duyguları harekete geçiren sade çizgilerle sportif dinamizm aynı potada eritilirken modern ve lüks kavramlarına tamamen farklı bir yorum getiriliyor. Her bir detayın büyük bir titizlikle ele alındığı kabinde konsol ve orta konsol mimarisi karakteristik bir görünüm sergiliyor. Kaliteli malzeme ve işçilikle bezenen konsol, havada asılı gibi duran ekranın altından başlayarak kapıya kadar yatay bir şekilde uzanan kalın bir çıta ile ikiye bölünüyor. Böylece iç mekâna ek bir ferahlık hissi kazandırılırken aynı zamanda kalite algısı da destekleniyor.mercedes-benz-glc_c253_wallpaper_05_1600x1200_05-2016Yeni GLC Coupé hakkında detaylı bilgi için tıklayın.


Genel
  • SON EKLENENLER