Hafif Ticari Araçlar 01 Nisan – 31 Haziran 2015 fırsatları.
firsatyagmuru

* İşçilik ve KDV hariç fiyatlardır.
* Fiyatlar 1 Euro = 2.8 TL baz alınarak hesaplanmıştır.
* Fiyatlar fatura tarihindeki TCMB döviz kuruna göre değişiklik gösterebilir.

Bu katalogda yer alan verilerle ilgili açıklamalar: Bu baskının redaksiyonunun bitiminden sonra (Mart 2015) üründe değişiklikler yapılmış olabilir. Teslimat süresi dahilinde, konstrüksiyon ve şekil değişiklikleri, renk tonunda sapmalar, teslimat ve fiyat kapsamında üretici ve satıcı tarafından değişiklik yapma hakkı, değişiklikler ve sapmalar, satıcının menfaatleri gözetilerek, satın alan için kabul edilebilir sınırlar dahilinde kalması şartıyla saklıdır.

Satıcı veya üretici, siparişi veya sipariş edilen satın alma konusunda işaret veya numaralarla tanımlıyorsa, sadece bu husustan hiçbir hak talebi türetilemez. Resim ve çizimler standart teslimat kapsamında bulunmayan özel donanım ve aksesuarlar da içerebilir veya benzer ürün görseli kullanılabilir. Renk sapmaları, baskı tekniğiyle ilgilidir.

Bu katalog uluslararası düzeyde kullanılmaktadır ve farklı bölgelerde sunulan ürünlerden genel bir ürün portföyü sunmayı amaçlamaktadır. Katalogdaki ürün özellikleri bölgenizde sunulan ürün portföyü ile örtüşmeyebilir veya belirli ürün spesifikasyonları başka özelliklerle sunulmayabilir. Bu nedenle bölgenizde sunulan ürün portföyü ve yanı sıra bu hükümlerin sonuçları ve bağlayıcılığı hakkında son durum için lütfen Mercedes-Benz yetkili servislerine danışınız.

bülten
  • SON EKLENENLER