Gösterişli detaylar.
Klasik Coupé ve 4 kişilik Cabriolet Mercedes-Benz E-Serisi’nin gözde modelleri. Zeka ürünü ve uzmanlaşmış teknolojileriyle birlikte, lüks ve konforlu donanımıyla her iki model sürüş keyfinden taviz vermeyecek şekilde tasarlandı.

Şüphesiz, iki model de E-Serisi ailesinin yükselen, çekici yıldızlarından. E-Serisi’nin yenilenen iç ve dış tasarımı heyecan veriyor. E-Serisi Coupé ve Cabriolet, ilk kez bu modellerde tercih edilen ön far tasarımları ile dikkat çekiyor. Zarif bir silüete sahip olan Coupé ve Cabriolet, geçmiş ile bağını koparmadan ve serinin klasikleşmiş proporsiyonundan çok uzaklaşmayacak şekilde tasarlandı.

Açık hava rahatlığı.
Dört kişilik Cabriolet’in kendine özgü karakteristik duruşunu ortaya çıkaran gizlenebilir camları ve yukarı eğimli asil bir proporsiyona sahip bagaj bölümü bu tasarımı daha çekici hale getiren detaylarından. Özel tavan, yoğun çevre seslerini minimum seviyeye indirecek şekilde ayarlanırken, otomobilin üstü açık olsa bile “AIRCAP Sistemi” ile maruz kalınan rüzgar kuvveti ve sesi en az seviyeye indiriyor. Ayrıca soğuk havalarda otomobili üstü açık olarak kullanmak isteyenler için koltuk başları için boyun ısıtıcı özellik geliştirildi.

Sürüş keyfi.
Geniş ve güçlendirilmiş yakıt havzası her iki model için özel olarak konumlandırıldı. Eco START/STOP bulunan Coupé ve Cabriolet modelleri yakıt ekonomisine de katkı sağlıyor. Performans, konfor ve güvenlik özelliklerini bir arada sunan Coupé ve Cabriolet sürüş keyfi standartlarını bir adım öteye taşıyor.

E-Serisi Coupé ve Cabriolet, Mercedes-Benz tasarımcıları tarafından yeni bir vizyon benimsenerek tasarlandı. Yenilenen iç tasarım, yüksek kalite materyaller kullanılarak otomobil severlerin beğenisine sunuldu. Bireysel tasarım ayrıcalığını da birçok farklı olasılık ile meraklılarına sunan yeni E-Serisi Coupé ve Cabriolet, çeşitli renk ve kombinasyonlarla otomobilinizi kişiselleştirme imkânı sunuyor.


modeller

    16 Yorum

  • SON EKLENENLER