İstanbul’da bu sene altıncısı düzenlenen Dragon Festivali, Türkiye’nin önde gelen kurumlarının katılımıyla geçtiğimiz hafta sonu Haliç İmrahor Parkı’nda gerçekleştirildi. Alanlarında lider prestijli kurumların katıldığı, yarışma ve aktivitelerle dolu bir hafta sonu geçirdiği etkinlik ile çalışanlar, iş hayatında bir takım olarak sergiledikleri profesyonel performansı, Dragon Festivali’nde eğlenceli bir aktiviteye dönüştürerek stres attılar, rakiplerine su üstünde meydan okudular.

Mercedes-Benz çalışanlarının katıldığı etkinlik, aynı zamanda ülkemizde birçok kurumun katılım gösterdiği en geniş kapsamlı sportif etkinlik olma özelliğini de taşıyor. 2 gün süren ve 150’ye yakın firmanın katıldığı etkinlikte çeşitli kategorilerde yarışlar düzenlendi, ödüller verildi.

Hafta sonu boyunca Workshop, şov ve gösterilerin düzenlendiği Dragon Festival’in en eğlenceli anları ise şüphesiz kurumlararası Dragon bot yarışmasıydı.

Mercedes-Benz ekibinin katıldığı yarışlarda takımlar, birbirleri ile kıyasıya mücadele etti. Birinci gün zamana karşı yapılan sıralama turu ile ikiye ayrılan takımlar, ikinci gün “sport” ve “fun” kategorilerinde yarıştılar.

İş arkadaşlarıyla ofis dışında buluşarak keyifli bir hafta sonu geçiren takımlar, farklı kurumların çalışanları ile de tanışma fırsatı buldular.


yaşam
  • SON EKLENENLER