Daimler AG’nin tasarımcıları şirketin tüm markalarını ve ürünlerini yaratır: en küçük model serisi olan smart’tan Mercedes-Benz modellerine ve büyük ticari araçlara kadar.

Mercedes-Benz-Tasarim-Ofisi

Tasarıma bütünsel bir yaklaşım
Tasarım, markayı tanımlar ve bu nedenle markaya yönelik bütünsel bir yaklaşım çok önemlidir. Bu nedenle Daimler AG’de çalışan tasarımcılar şirketin tüm marka ve ürünlerini yaratır: en küçük model serisi olan smart’tan Mercedes-Benz modellerine ve büyük ticari araçlara kadar.

Mükemmel etkileşim
Daimler AG için marka tanımlayan tasarım stüdyoları tüm dünyaya yayılmış durumdadır ve çalışmasının bir bölümü olarak uluslararası Design Gorden Wagener Ekibi’nin yöneticisi sürekli olarak kapsamlı bir tasarım yaklaşımını ele almaktadır. Bu yaklaşım, farklı tasarım disiplinleri arasındaki etkileşim ile uygulanarak mükemmellik elde edilir. Amaç, otomobil modellerinden grup içindeki tüm markalara yönelik bütünsel bir kurumsal tasarıma kadar müşterinin algıladığı tüm ürünler için tasarım homojenliği sağlamaktır. Bu düşünceden hareketle iç ve dış tasarım uzmanları Gelişmiş Seviye çalışanı olan iş arkadaşları ile birlikte yakın bir işbirliği içinde çalışmaktadır.

Mercedes-Benz-Tasarim-Ofisleri

Dünya çapında gelişmiş tasarım stüdyoları.
Çin, ABD, İtalya ve Almanya’da yer alan, dünya çapındaki Gelişmiş Tasarım Stüdyoları, tasarım stilinin daha fazla ve sürekli geliştirilmesi için yaratıcı dürtüler sağlayarak yeni fikirleri içeren yeni eğilimler başlatmaktadır. Odak noktası her zaman klasikten modern lükse doğru geliştirilen Mercedes-Benz marka tasarımının üzerindedir. Bu yaklaşım, görsel saflık tasarım felsefesinde kendini gösterirken, zeka ve duygunun iki yönlülüğümü dışa vurur.


teknoloji

    1 Yorum

  1. ebubekir:

    merhabalar ben ebubekir ÇAĞŞAR tasarıma herzaman merak duymuşumdur ilgimi çekiyor ve herzaman sıradışı olmasını istiyorum her unsurda her oluşumda farklı görünüm farklı detaylar ararım. sayfada tasarımları gezinirken vites topuzlarını sıradan buldum modele göre renk hava katacak detaylara sahip olması lazım diye düşündüm ve hemen birşeyler karaladım eğer uygun görülürse mercedes te benimde dokunuşum olmasını isterim.saygılar TEŞEKKÜRLER

  • SON EKLENENLER