CLS Shooting Break

bülten 13 Eki 2012
0 YORUM
0 BEĞENİ

Sıra dışı, güven verici ve çekici! CLS Shooting Brake tasarımı ile tutku ve güveni bir arada sunuyor. CLS Shooting Brake özgün tasarım ve yenilikçi yaklaşımlardan ödün vermiyor.

CLS Shooting Brake, Coupé bir model ve şaşırtıcı boyutlara sahip. Bu da otomobili her an harekete hazır, dinamik bir görüntüye kavuşturdu. Uzun bir kaporta, dar yan camlar, dinamik şekilde geriye düşen çatı çizgisi… CLS Shooting Brake’in dört kapısının ve geniş bir bagaj kapağının olduğunu anlamak için ikinci kez bakmak gerekir.

Elegan malzemeler ve titiz ustalık
Kokpitten bagaj bölümüne kadar, iç tasarım, yüksek kalitede detaylarla bezenmiş. Aynı şekilde kişiselleştirme seçenekleri de etkileyici. Opsiyonel olarak sunulan ahşap bagaj yüzeyi, bir yatın ahşap güvertesi hissiyle teknoloji ve hassasiyeti birleştiriyor

Yeni oranlar
CLS Shooting Brake’in arka koltuk bölümü üç kişilik yer sağlıyor ve böylece daha çok kişiyi alabiliyor. Arka yan koltuklar bireysel görünüyor, ayrıca istenilirse opsiyonel ikili deri ekleme ile daha görünür kılınabilir. İç alanın tamamen yenilenen porselen rengi bugüne kadar sadece S-Serisi’nde kullanıldı. Bu renkle tamamen uyum sağlayan veya güzel bir tezat oluşturan süsleme seçenekleri de mevcut. Saten yüzey ve cilalanmış metal yüzeylerin uyumu gibi yenilikçi özellikler, CLS Shooting Brake’i tasarım ikonuna dönüştürüyor.

Yenilikçi teknoloji
CLS Shooting Brake tasarımı kadar iç donanımıyla da yenilikçi. Opsiyonel olarak sunulan yüksek performanslı farlar modelin görünüşü ile uyum içerisinde. Akıllı Far Sistemi, gece sürüşünde benzersiz kalitede bir aydınlatma sunuyor. Ek olarak, olası kazaları önleyici birçok güvenlik sistemi bulunuyor. Sürücü Destek Paketi, PRE-SAFE® Yolcu Koruma Sistemi ile birleştirilebiliyor. ATTENTION ASSIST ve Aktif Park Yardımcısı CLS Shooting Brake’i hem güvenilir hem de rahat kılıyor.

bülten
  • SON EKLENENLER