Yeni iç hacmi ile estetik bir Coupé
Sıra dışı, güven verici ve çekici! CLS Shooting Brake tasarımı ile tutku ve güveni bir arada sunuyor. Herkes şimdiden bu dört kapılı CLS Coupé ve onun uluslararası tasdiklenmiş tasarımının etkisi altına girdi bile. CLS Shooting Brake özgün tasarım ve yenilikçi yaklaşımlardan ödün vermiyor. CLS Shooting Brake ile göz alıcı tasarım, kullanım kolaylığı, genişletilmiş iç hacim ve çeşitlilik aynı potada eritildi ve ortaya yeni oranlara sahip bu model çıktı.

Farklılığı hissesin
CLS Shooting Brake, Coupé bir model ve şaşırtıcı boyutlara sahip. Bu da otomobili her an harekete hazır, dinamik bir görüntüye kavuşturdu. Uzun bir kaporta, dar yan camlar, dinamik şekilde geriye düşen çatı çizgisi… CLS Shooting Brake’in dört kapısının ve geniş bir bagaj kapağının olduğunu anlamak için ikinci kez bakmak gerekli.

Elegan malzemeler ve titiz ustalık
Kokpitten bagaj bölümüne kadar, iç tasarım, yüksek kalitede detaylarla bezenmiş. Aynı şekilde kişiselleştirme seçenekleri de etkileyici. Opsiyonel olarak sunulan ahşap bagaj yüzeyi, bir yatın ahşap güvertesi hissiyle teknoloji ve hassasiyeti birleştiriyor. Yine bagaj bölümünde bulunan alüminyum şeritler sadece ahşap yüzeyi korumakla kalmıyor, aynı zamanda bagaja koyduğunuz eşyaların kaymasını da engelliyor. Arka koltukların ardına 590 litrelik bagajınızı kolaylıkla sığdırabilirsiniz. Koltuklar da geriye çekilebilir, tek başına katlanabilir olma özelliklerine sahip. Böylece bagaj hacminizi 1550 litreye kadar artırabiliyorsunuz.

Yeni oranlar
CLS Shooting Brake’in arka koltuk bölümü üç kişilik yer sağlıyor ve böylece daha çok kişiyi alabiliyor. Arka yan koltuklar bireysel görünüyor, ayrıca istenilirse opsiyonel ikili deri ekleme ile daha görünür kılınabilir. İç alanın tamamen yenilenen porselen rengi bugüne kadar sadece S-Serisi’nde kullanıldı. Bu renkle tamamen uyum sağlayan veya güzel bir tezat oluşturan süsleme seçenekleri de mevcut, mesela saten yüzeyli açık kahverengi ahşap veya AMG versiyonundaki gibi karbon ve piyano siyahı. Saten yüzey ve cilalanmış metal yüzeylerin uyumu gibi yenilikçi özellikler, CLS Shooting Brake’i tasarım ikonuna dönüştürüyor.

Yenilikçi teknoloji
CLS Shooting Brake tasarımı kadar iç donanımıyla da yenilikçi. Opsiyonel olarak sunulan yüksek performanslı farlar modelin görünüşü ile uyum içerisinde. Akıllı Far Sistemi, gece sürüşünde benzersiz kalitede bir aydınlatma sunuyor. Ek olarak, olası kazaları önleyici birçok güvenlik sistemi bulunuyor. Sürücü Destek Paketi, PRE-SAFE® Yolcu Koruma Sistemi ile birleştirilebiliyor. ATTENTION ASSIST ve Aktif Park Yardımcısı CLS Shooting Brake’i hem güvenilir hem de rahat kılıyor.


modeller

    1 Yorum

  1. Rahmathidayat:

    An AMG Hammer was being auctioned by AMG Market in a “telephone bid sale” codcentud by John Olson and Greg Magnus. If you are interested in selling an AMG Mercedes-Benz through our auction process, please complete the form below. Photos of the AMG Hammer previously offered for sale are here. A description of the AMG Hammer and the history of the vehicle provided by the owner is here.

  • SON EKLENENLER