CLA 45 4MATIC

modeller 7 Eyl 2016
0 YORUM
0 BEĞENİ

Performansınızı artıracak bir direksiyon

Gecenin içine doğru hızlı bir depara kalkmak için seçiminizi DINAMICA kaplı AMG Performance direksiyondan yana yapabilirsiniz. Opsiyonel olarak sunulan söz konusu direksiyon, kırmızı sıfır pozisyonu imleci ve iç aksamla son derece uyumlu süs dikişi ile dikkat çekiyor. Orta konsolun üst kısmı ve pervazlar, ARTICO deriyle çevrelenirken kırmızı/siyah AMG tasarıma sahip süslemeler cilalı yüzeyi, mat baskısı ve AMG logosuyla göz alıyor. Standart AMG Dynamic Select sürüş karakteri seçim fonksiyonu ve AMG SPEEDSHIFT DCT yedi ileri oranlı, çift kavramalı spor şanzımanın hızlı vites geçişleri, CLA 45 4MATIC’in “nabzını yükseltmek” için modele birkaç ay önce yapılan heyecan verici yeni eklemeler arasında yer alıyor.

magazin_cla_45_4matic_mercedes_benzYeni led farlar

Geceyi gündüze çeviriyorlar ve yanlarında en havalı kulüplerin ışıkları bile sönük kalıyor! CLA 45 4MATIC, model güncellemesi ile artık standart olarak sunulan yüksek performanslı LED farlarıyla, sürücünün gözlerine düşen iş yükünü azaltmaktan çok daha fazlasını yapıyor: Aracın dinamik tasarımıyla birlikte yeni deneyimlere davet ediyor. Güncelleme, aerodinamik açıdan bu kompakt dört kapılıyı her şeye hazır hale getirmiş. Otomobilin aerodinamik direnç katsayısı düşürülürken, yenilenen ön tampon tasarımı, “A” harfi görünümü sergiliyor. Tamponu ikiye bölen yeni bir parça, tamponun dış kısmındaki hava girişleri içinde çıtalar, hava girişlerinin dışında ise spoylerler ile farklılaşıyor. Dahası, “otomobillerin dans pisti” olan asfaltta işleri iyice karıştırmak konusunda hevesli olanlar için AMG Aerodinamik paketi sunuluyor. Bu opsiyonel paket içerisinde tamponun dış kısmında ek spoyler kanatçıkları var ve arkadaki hava girişi süslemelerinin iki yanına iki spoyler ekleniyor.

magazin_cla_45_4matic_mercedes_benz_

Unutulmaz performans

Tutku dolu anlar her otomobil severin kendine göre tanımlayacağı bir durum. Örneğin;  0’dan saatte 100 km hıza sadece 4,2 saniyede çıkmak, otomobili çalıştırdığınızda motordan çıkan o unutulmaz ses ya da CLA 45 4MATIC’in kaputunun altında 381 BG gibi bir güç üreten 2.0 litre hacminde turbo beslemeli el yapımı bir  motor olduğunu bilmek… Bu otomobille ilgili her deneyim ve her özelliğin insanın nabzını yükselten bir etkisi var ve bu kadar yükseklerde uçmak hiç kolay bir iş değil! Dört dikey kanada sahip yeni tasarlanmış difüzör gibi dinamik özelliklerin, araçtan ayrıldıktan çok sonra bile aklınızdan çıkmayacak duygusal tepkilere neden olacağına şüphe yok.

Detaylı bilgi için tıklayın.


modeller
  • SON EKLENENLER