C-Serisi Sedan

modeller 3 Oca 2017
0 YORUM
4 BEĞENİ

Sportif. Şık. Estetik açıdan tatmin edici.

C-Serisi Sedan’daki çizgiler, kenarlar, içbükey ve dışbükey yüzeyler arasındaki zengin etkileşim, otomobilin bütününde canlı ve heyecan verici kontrastla büyülüyor.

Klasik 3B radyatör panjuru veya merkezî yıldızlı sportif tasarım da dâhil olmak üzere tasarım ve donanım serisi ile tanımlanan ön bölümde, C-Serisi Sedanın kendine güvenen klasik yüzünü göstermek için geniş hava girişleri ve keskince tanımlanmış far konturları (gece ve gündüz) dikkat çekiyor.

Yalın, net çizgili arka bölüme doğru akan farklı omuzlar ise aracın genişlik etkisini vurgularken ve C-Serisi Sedan’ın her varyantına şık bir sportif özellik ile dinamik bir karizma katıyor.

mercedes-benz-c-class-w205_c-serisi-mblog_Seçkin kalite.

C-Serisi Sedan, dış görünüşünün güçlü görsel etkisini iç mekânda da sürdürüyor. Otomobilde, yüksek kalite kaplamalar ve materyaller, yaratılan sportif tarz, zevkli bir renk skalası ve akıllı detaylar ile rahat bir denge ve güven atmosferi yaratılıyor.

Kapı panelleri ve gösterge paneli için kullanılan birinci sınıf materyaller ise iç mekânın yüksek kalite deneyimine katkı sağlıyor. Yeniden yorumlanan orta konsol netlik, olağanüstü bir kalite ve kompakt tasarım sunarken; değişken iç mekân aydınlatması konsepti, özel bir aydınlatma efekti ve bir ferahlık hissi getirir.

mercedes-benz-c-class-w205_c-serisi-mblog

C-Serisi Sedan hakkında detaylı bilgi: www.mercedes-benz.com.tr


modeller
  • SON EKLENENLER