Bizden Size

bülten 24 Nis 2013
0 YORUM
0 BEĞENİ

 

Saygıdeğer Müşterilerimiz,
Değerli Dostlarımız,

Sizlere son seslenişimde yılın son çeyreğine girdik diye başlamıştım, şimdi yeni yılın ilk çeyreği bitti bile. Zaman hızla akıp gidiyor. Umarım hepiniz geçen yılı iyi kapatmış yeni yıla da iyi başlamışsınızdır. Biz 2012 yılında Mercedes-Benz markası olarak kamyonda sizlerle birlikte yepyeni rekorlara imza attık. Toplam 16.781 adet satış yaptık. Axor ve Actros’tan oluşan çekici satışlarımız 10.113 adetle rekor bir seviyeye geldi. Aynı şekilde inşaat kamyonlarında 3.650 adetlik bir satışla bu segmentdeki uzun yıllardan beri süren açık ara pazar liderliğimizi devam ettirdik. Diğer uzun yol kamyonlarında ve Atego ile hafif kamyon segmentinde de çok başarılı sonuçlar aldık. Bu vesile ile markamıza gösterdiğiniz teveccüh ve güven için siz dostlarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz. Gelişen ekonomimize katkıda bulunmaktan, Anadolu’nun bağrındaki fabrikamızda ürettiğimiz ürünlerle bölgeye iş ve aş sağlamaktan, sizlerin ihtiyaçlarına en uygun ürün ve hizmetleri geliştirerek işinize olumlu katkıda bulunmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Mercedes-Benz Türk bir Türk firmasidir ve ülkemizde üretilen her 100 kamyondan 60’ı Mercedes tarafından Aksaray’da üretilmektedir.

Bu yılın ilk çeyreğine baktığımızda pazarın geçen yıla nazaran %15 oranında daraldığını görüyoruz. Fakat biz 2013 yılının iyi bir yıl olacağına inanıyoruz. Uluslararası nakliye alımlarında önemli bir artış var, inşaat araçlarında da sezonun başlamasıyla birlikte canlanma gözleniyor. Büyük altyapı ve inşaat projeleri gündemde. Markamız bu projelerde de en başta tercih edilen marka konumunu sürdürüyor. Memleketimizdeki huzur, barış ve güven ortamının daha da gelişmesinin ekonomimizin önünü daha da açacağına inanıyoruz.

Sizlerle iletişimi daha da güçlendirmek amacıyla bu yıl başından itibaren kamyon facebook sayfamızı devreye aldık. Artık bizi Mercedes-Benz Kamyon adresinden Facebookta da takip edebilir, irtibat kurabilirsiniz. Her zaman bekliyoruz.

Bahar umut demektir, tazelik demektir, yaşam demektir. Bu vesile ile hepinize bahar coşkusu ve sevinci diliyorum, işlerinizde başarılar, bol ve hayırlı kazançlar, kazasız belasız seferler temenni ediyorum.

Sevgi ve saygılarımla,

Bahadır Özbayır

Kamyon Pazarlama ve Satış Müdürü, Mercedes-Benz Türk A.Ş

bülten
  • SON EKLENENLER