Görsel çekicilik
Concept Style Coupé kural tanımayan ve kışkırtıcı bir görünüme sahip. Concept Style Coupé, rahat vites geçişi, deri ve süet iç tasarımıyla aykırı tarzını ortaya koyuyor.

Nefes kesen hatlar
Mercedes-Benz Tasarım Bölümü’nün başında olan Gorden Wagen, Concept Style Coupé’nin yenilikçi tasarımı ile bu segmente yeni bir standart getireceğini ve gelecekteki spor otomobiller için bir ölçüt olacağını söylüyor. Şıklığın ve konforun yanı sıra performans konusunda da Mercedes-Benz geleneği bozmuyor. 200 bg gücünde olan Concept Style Coupé, 7G-DTC çift kavramalı şanzıman ve 4MATIC dört tekerlekten çekişle sunuluyor.

Güç, stil ve mükemmeliyetçilik
Düzen unsuru ve gösterge panelindeki yenilikçi yaklaşımlar iç tasarımın dikkat çeken yönleri arasında. Havalandırmanın sıcaklığa bağlı olarak aydınlanarak renk değiştiriyor olması tasarımın farklılığını ortaya koyuyor. COMAND Online Sistemi ile dünyayla bağlantınız hiç kesilmiyor. Concept Style Coupé ile stile, aykırı ve kışkırtıcı bir güce sahip olabilirsiniz.


modellerteknoloji

  8 Yorum

 1. Sinan Akın:

  gerçekten mükemmel tasarım cls almayı düşünürken bu modelden dolayı beklemeye aldım fakat ne zaman gelecek Türkiye ye ve yaklaşık fiyat ı ne olur ayrıca e 250cgi bi aracım var bundan daha kuvvetli bi motor seçeneği olacakmı bu modelde

 2. tolgta kılıç:

  mercedes aşığı olarak bir dost tavsiyesi yeni s claas yi cls yi çizen adama çizdirin her mercedes güzeldir ama cls gerçekten bir dizayn ikonu bence kim çizdiyse helal olsun

 3. Ahmet Ünal Göçmen:

  20 yaşında bir genç olarak bu kadar ulaşılamaz ve mükemmel bir tasarım
  İlk kez göruyorum,benim için hayal olsada alıcıları için kazasız belasız mutlu günlerde kullanmalaraını dilerim.

 • SON EKLENENLER