Geliştirdiğimiz teknolojiler ve ürettiğimiz otomobiller ile binek araçların tarihine yepyeni anlamlar yükleyen bir marka olarak, bu alışkanlığımızı tüm sevenlerimiz için bambaşka platformlara da taşıyoruz.

Mercedes-Benz’i her an “elinin altında” hissetmek isteyen sürücüler için iPad ve iPhone’a özel olarak geliştirdiğimiz “En Yakın Benzinci” ve “Mercedes-Benz Assist” uygulamaları da işte bu alışkanlığımızın bir sonucu.

Uygulamalarımızı Autoshow 2010 sonuna kadar, Mercedes-Benz standındaki Mercedes-Benz Online köşesinde yer alan iPhone ve iPad’ler aracılığı ile test edebilirsiniz.

Unutmadan, hazır gelmişken iPhone’da SLS AMG oyununu da denemeyi unutmayın. Evet, yanlış duymadınız. Autoshow 2010’da Mercedes-Benz standının en çok ilgi gören modellerinden SLS AMG’yi de iPhone ve iPad oyununda test edebilirsiniz..

iPhone App Store ve iTunes sitelerinden ücretsiz olarak indirilebilen Mercedes-Benz iPhone uygulamaları ile yol yardım, en yakın yetkili servis bilgisi, en yakın benzinci, online aksesuar alışverişi ve kampanyalar gibi birçok bilgiye ulaşmak mümkün olduğu gibi SLS AMG ve E Coupé oyunlarını da oynayabilirsiniz.

Autoshow Mercedes-Benz Online köşesinde görüşmek dileğiyle!


teknoloji
  • SON EKLENENLER