Mayısın ikinci pazarına çok az kaldı… Annene o gün ne hediye vereceğine karar verdin mi?

Mercedes-Benz Türkiye, Facebook sayfası üzerinden Anneler Günü için bir yarışma düzenliyor. Yarışmaya katılmak isteyen kullanıcıların öncelikle Facebook Sayfasına üye olması gerek. Ardından kullanıcılar, ‘Anneler Günü’ sekmesini kullanarak kişisel bilgilerini giriyor ve son olarak da kullanıcılardan Anneler Günü’nde sevgili anneleri ile birlikte ne yapmak istediklerini anlatan kısa bir mesaj yazmaları bekleniyor ve bu mesajlar oylamaya sunuluyor.

Mercedes-Benz jürisi tarafından seçilecek mesajın sahibi, annesine şık bir restoranda unutamayacağı bir yemek davetiyesi hediye edecek .Sadece bu değil, aynı zamanda oylamada ilk 10’a kalan mesajların sahbipleri annelerine Vakko marka fular hediye etme şansı kazanacaklar. Yarışma 5 Mayıs tarihinde sonlanacak. Oylama süreci bitmeden yarışmaya http://on.fb.me/gKymRn linkinden katılabilirsiniz.

Anneler Günü Hakkında

Anneler Günü, anneleri onurlandırmak ve anmak amacıyla tüm dünyada farklı zamanlarda kutlanan özel bir gün olarak kabul ediliyor. Anna Jarvis’in kaybettiği kendi annesi için 1908’de yılında başlattığı anma günü, 1914 yılında Kongrenin onayıyla Amerika’da resmileşti ve ardından zamanla başka ülkelere de yayıldı. Türkiye’de ise bu özel gün, 1955 yılından bu yana kutlanmakta. Bu evrensel günde, dünyada milyonlarca anne, çocukları tarafından sevgi ve saygı ile anılmaktadır.


yaşam
  • SON EKLENENLER