Kanyon’dan motor sesleri yükseliyor!
Kanyon bu hafta, bir görenin mutlaka bir daha baktığı Mercedes-Benz’in rüya otomobillerine ve AMG GT S’e ev sahipliği yapıyor. E-Serisi Coupé, E-Serisi Cabrio, SLK ve SL alanda kalp atışlarını hızlandırırken tam ortalarında duran kırmızı AMG GT S her an hareket edecekmiş gibi duruyor. Kapıları açık olarak sergilenen AMG GT S’i incelerken, o an hareket etse nasıl bir his yaşayacağınızı da öğrenebilirsiniz. Sanal test sürüşü için orada bulunan sanal gerçeklik gözlüğü Oculus ve ses sürüşü kiosku AMG GT S’i daha fazla hissetmeniz için Kanyon’da sizi bekliyor.

mblog okuyucularımızın da bu deneyimi görmeleri için donanımhaber.com’un Genel Yayın Yönetmeni Mesut Çevik ile bir araya geldik. Hem AMG GT S’in motor sesini dinledik hem de sanal test sürüşü için piste çıktık.

Mesut Çevik’in deneyimiyle sanal test sürüşü

Donanimhaber.com olarak Kanyon önünde kurulan Mercedes-Benz Rüya Otomobiller standında oldukça farklı bir etkinliğe katılma şansı bulduk. Mercedes-Benz’in otoyollarda yarış pistlerindeki deneyimi yaşatan yeni nesil performans otomobili AMG GT S başta olmak üzere E Coupé, E Cabrio, SLK ve SL modellerini yakından tanıma fırsatı sunulan etkinlik alanında, AMG GT S ile sizleri çok özel bir deneyim bekliyor.

mesut_cevik_1

“Türkiye’nin ilk ses sürüşü” olarak isimlendirilen yeni deneyim alanında AMG-GT S’in sürüş sırasında çıkarttığı motor seslerini 3 boyutlu olarak deneyimleyebiliyorken, AMG GT S’in içine binerek sanal gerçeklik gözlüğü Oculus yardımıyla son hız pistlerin tozunu attırabiliyorsunuz.

28 Haziran’a kadar Kanyon önünde otomobil meraklılarının ziyaretine açık olan Mercedes-Benz Rüya Otomobiller standında bu deneyimi yaşayabilir, dilediğiniz aracın içine oturup yakından inceleme fırsatını bulabilirsiniz. Yazıyı okumak için tıklayın.


teknoloji
  • SON EKLENENLER