Tasarım dahileri İstanbul’da bir araya geliyor!
Tasarımın hayatımıza kattığı değeri bilen, aklın gözü ile görmeyi felsefe haline getiren, yenilikçi tasarım trendleri ile nesnelere bambaşka ruh biçimleri kazandıran herkesin buluşma noktası Alldesign 2013 başlıyor.

Farklı disiplinlerden tasarımcıları ağırlayacak olan Alldesign 2013 “aklın gözüyle görmek” mottosu ile çıkıyor yola. Tasarımcılar ve tasarım tutkunlarının bir araya geleceği fuar dev isimlere ev sahipliği yapacak.

Cate Blanchett, Kate Winslet, Gwyneth Paltrow, Angelica Huston, Ben Affleck, Jude Law, gibi isimlerin ikon makyaj tasarımcısı Tina Earnshaw, Rolling Stones, David Byrne, Lou Reed gibi isimlere yaptığı albüm kapaklarıyla efsaneleşmiş, grafik tasarımın rock starı olarak gösterilen, 2 Grammy Ödüllü Stefan Sagmeister Alldesign 2013 beklenen isimleri arasında.

Alldesign 2013’ün yıldızı
Alldesign 2013’de yeni yüzü ile bambaşka bir forma kavuşan A-Serisi de yerini alıyor. Yeni jenerasyonun dinamizminin açık bir ifadesi olan yeni A-Serisi, tasarımı ve genç ruhu ile Mercedes-Benz’in yeni tasarım stratejisini de yansıtıyor. Fuara, A-Serisi’nin tasarım sürecinde bulunan Daimler AG tasarımcılarından Jan Kaul de katılıyor.

Marka danışmanı Erol Batislam’ın moderatörlüğünde düzenlenen Alldesign 2013’ün Danışma Kurulu’nda, U2 gibi, dünya çapında ünlü grup ve sanatçıların turlarının ve Eurovision 2008’in sahne tasarımcısı, aynı zamanda George Clooney’in başrolünü oynadığı The American – Centilmen, Ejderha Dövmeli Kız gibi filmlerin de sanat yönetmenliğini yapan Mikael Varhelyi, kültür tarihçisi Nezih Başgelen, iç mimar/tasarımcı Murat Denizaltı, endüstriyel tasarımcı Demir Obuz, tasarımcı Sertan Özbudun, iç mimar/tasarımcı Esin Sözer ve iç mimar/tasarımcı Müge Hansoy gibi isimler yer alıyor.

Birbirinden renkli konu ve konukları ile bizi karşılayacak Alldesign 2013 22-23 Şubat 2013’te Hilton İstanbul Convention& Exhibition Center’da gerçekleştirilecek.


modeller

    1 Yorum

  • SON EKLENENLER