Concept A-CLASS’ın yeni videosunda başrolü yeni konsept model ile paylaşmak ister misiniz? İç ve dış tasarımı ile çok konuşulan Concept A-CLASS yeni uygulaması ile müzik videolarını Facebook aktivitelerinize göre kişiselleştirme imkanı sunuyor.

Facebook’ta ne kadar aktif olduğunuzu göz önünde bulunduran uygulama video efektlerini yine kişisel bilgilerinize göre şekillendiriyor. Arkadaş sayınız, duvar yazılarınız ve sizi beğenenlerin sayısı ile ses ve görüntü efektleri arasında bulunan bağlantı efektlerin derecesini belirliyor. Ayrıca bağlantıların yerlerini değiştirerek efektleri istediğiniz gibi şekillendirme imkanınız var. Size özel A-qualizer videonuzu Facebook ve Twitter hesaplarınızda paylaşabilir ya da e-posta ile arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Concept A-CLASS A-qualizer videonuzu Facebook hesabınız olmadan da  hazırlayabilirsiniz. Size özel videonuza fotoğraf yükleyebilir, isminizi, nelerden hoşlandığınızı, nasıl biri olduğunuzu ve görmek istediğiniz mesajınızı yazarak kişiselleştirebilirsiniz. Oluşturacağınız videoya ışık, ses ve renk efektleri katmak, videonun hızını ayarlamak da mümkün.

Sayfada uygulamanın dışında aynı zamanda Concept A-CLASS’ın tasarım ve teknik özellikler konusunda öne çıkan yönleri de bulunuyor.

KİŞİSEL VİDEONUZU OLUŞTURMAK İÇİN TIKLAYIN!


teknoloji
  • SON EKLENENLER