Korkusuz bir otomobil

G-Serisi, 2016 modelinde de yerden yükseklik ve sağlam arazi yeteneği gibi kendi değerlerine sadık kalarak efsanesini sürdürmeye devam ediyor. Güçlü ve verimli motorlar ve geliştirilmiş süspansiyon, 2016 model G-Serisi’nin yeniliklerinden sadece birkaçı.

35 yıldan fazla süren bu başarı hikâyesinde, Mercedes-Benz kullanmaya alışık arazi sürücüleri, 2016 model G-Serisi ile yeni bir aşamaya geçecek. Onun geliştirilmiş teknolojisi ve üst sınıf ekipmanları, her türlü arazide sürücülerin yüksek beklentilerini karşılamak için elverişli.

Mercedes-Benz-G-Serisi

Asfaltta ve arazide maksimum performans

G-Serisi, aynı zamanda sürekli dört tekerlekten çekişli olması ve üç adet %100 kilitlenebilen mekanik diferansiyel kilidi sayesinde arazide iddialı bir sürüş performansı da sağlayarak arazi otomobillerine öncülük ediyor. Öyle ki, diğerlerinin vazgeçtiği, pes ettiği, bittiği noktada, G-Serisi başlıyor. 60 santimetre derinliğinde su ve yüzde 54’lük eğim bile onu durdurmaya yetmiyor. G-Serisi’nin tipik güçlü gövdesi ve merdiven tipi kasası, yeni modellerde de, artan güçle başa çıkabilmek için korunuyor.

G-Serisi_Mercedes-Benz_2016

İyileştirilmiş süspansiyon

G-Serisi, metropolün en derinlerine kadar girmeyi göze alıyor; çünkü o cesur, kendinden emin ve her zaman öncü. İyileştirilmiş süspansiyon sistemi ile yeniden düzenlenen ayarlar, otomobilin hareket kabiliyetini ve sürüş konforunu da büyük ölçüde artırdı. Sürüş dengesi için uyarlanmış ESP sisteminin yanı sıra, frenleme sırasında durma mesafesini kısaltan ASR ve ABS sistemlerindeki iyileştirmeler ile G-Serisi sadece heyecanlı değil, çok daha güvenli bir sürüşü de mümkün kılıyor.

Mercedes-Benz-Otomobil-G-Serisi_offroad

 


modeller
  • SON EKLENENLER