Başarılı Bir Yıl
Mercedes-Benz, 2015 Formula 1 sezonunun son yarışından kısa bir süre sonra, 12 Aralık’ta, 2015’in Yıldız Araçları Mercedes-Benz Stuttgart Arena’da İlk Kez Sahneleniyor! Etkinlikte yıldızlarla dolu konuk listesi ve Mercedes-Benz hayranları, hep birlikte başarılı bir yıl daha geçirmek için kutlama yapacak. Tarihinde ilk kez bir futbol stadyumunda gerçekleştirilecek olan bu etkinlikte Formula 1 Gümüş Oklar Takımı, motor yarışı sınıfında iki kez üst üste kazandıkları Dünya Markalar Şampiyonluğu unvanını kutlayacaklar. Etkinliğe, iki Mercedes AMG Petronas Formula 1 pilotu Lewis Hamilton ve Nico Rosberg’in yanı sıra sekiz Mercedes AMG DTM sürücüsü ve Mercedes-Benz Motor Sporları başkanı Toto Wolff da katılmış olacak.

Stars & Cars, Stuttgart, 29.11.2014 Korso 12 - Pit Stop Lewis Hamilton, Mercedes AMG F1 W05 *** Local Caption *** +++ www.hoch-zwei.net +++ copyright: HOCH ZWEI +++

Otantik Yarış Etkinliği
“Yarış ve özellikle de markamız adına, hayranların, aile üyelerinin ve meslektaşlarımın coşkusundan, her zaman etkilenmişimdir” diyen Dr. Jens Thiemer, sözlerine şu şekilde devam etti: “Bu deneyimi bu yıl da mümkün olan en fazla insana yaşatmak niyetindeyiz. Otantik yarış etkinliğinin de dâhil olduğu bu gösterimin en tatmin edici kısmı, bu yıl hem yeni hem de çok daha fazla heyecan verici bir formatta olması. Stars & Cars, ilk kez, motor sporlarının kalbi olan Stuttgart’ta Mercedes-Benz ismiyle yer alacak ve müthiş bir manzaranın ev sahipliği yapacağı bu yarış pisti, tribündeki tüm izleyenlere kusursuz bir adrenalin deneyimi yaşatacak.”


modellerteknoloji
  • SON EKLENENLER