125 yıllık moda

yaşam 17 Haz 2011
1 YORUM
0 BEĞENİ

Mercedes-Benz Concept A-Class, bir moda tasarımcısı ve bir süper model, rock yıldızlarının fotoğrafçısı Terry Richardson ile bir fabrikada baş başa bırakılırsa ortaya nasıl bir iş çıkar?

Karşımıza, önümüzdeki dönemde yer alacak Mercedes-Benz moda haftalarının takviminin yer aldığı  interaktif uygulama çıkar… Mercedes-Benz’in global web sitesinden ulaşılabilen uygulamada, moda dergisi Vouge Türkiye’nin Mart 2011 sayısının kapağını süsleyen süper model Jessica Stam’ı Concept A-Class’a ulaşmaya çalışırken izliyoruz. Interaktif web sitesinde ilerlerken, Mercedes-Benz imzalı moda etkinliklerinin takvimini, video çekimlerinin kamera arkası görüntülerini, Mercedes-Benz ve modaya dair detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Uygulamaya ve interaktif videoya, bit.ly/jJdpXw adresinden ulaşmak mümkün.

Unutmadan… Mercedes-Benz Berlin moda haftası bu yaz 6-9 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Bu yılki tema ise “moda ve çok yönlülük” olarak belirlenmiş. Berlin moda haftası 4 yıl aradan sonra, doğduğu mekâna, Berlin için tarihi bir öneme sahip olan meydana, Brandenburger Tor yakınlarına dönüyor. İlerleyen günlerde 2011 Mercedes-Benz moda haftasını MBT Blog’undan daha yakından takip edebilirsiniz.


yaşam

    1 Yorum

  • SON EKLENENLER